Share
 

 Bėgimo takas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Laylah Rosalyn Hunters
POSTS NUMBER :
389
JOIN DATE :
2012-02-25
“your soul is the whole world.”

“your soul is the whole world.”
Laylah Rosalyn Hunters

Bėgimo takas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Bėgimo takas   Bėgimo takas Icon_minitimeSk. 06 28, 2015 12:40 pm

Atgal į viršų Go down
https://academyofsecrets.forumlt.com
avatar
Svečias

Svečias

Bėgimo takas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bėgimo takas   Bėgimo takas Icon_minitimePir. 07 06, 2015 7:14 pm

Moteriškė atžingsniavo greitu žingsniuku iki miesto stadiono. Kadangi lauke buvo jau beveik tamsu, stadionas buvo pustuštis, lakstė tik keli žmonės, o aplink dar ir keli dviračiai zujo sukdami ratus it įkyrūs uodai. Priėjusi prie bėgimo takų moteriškė suėmė savo šviesių plaukų sruogas į delną ir nuėmusi nuo riešo juodą plaukų gumytę tvirtai ja surišo savo kudlas. Pasilenkusi pasitaisė sportbačių raištelius, taip juos tvirčiau užrišdama, tada išsitiesė ir lengvai pasisukiojo į šonus apšildama raumenis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias

Svečias

Bėgimo takas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bėgimo takas   Bėgimo takas Icon_minitimePir. 07 06, 2015 7:37 pm

Matyti stadione Prescott buvo ne naujiena žinant, jog ji nuo vaikystės mėgo sportuoti, o ir ringe mergina buvo ganėtinai gera, todėl bėgiojimas jau buvo tapęs jos kasdienybe. Visgi Julia turėjo palaikyti ir stiprinti savo fizinę būklę dėl kovų. Atėjusi iki stadiono mergina susirišo plaukus į uodega viršuje, buteliuką su vandeniu, kurį visą laiką nešėsi rankoje, pastatė ant žemės, kiek toliau, kad jis nei jai, nei kam nors kitam neužkliūtu, nors žmonių čia buvo vos keletas. Įsidėjusi grotuvo ausinukus į ausis ir šiek tiek žengusi atbula atsitrenkė į žmogų, tiksliau merginą, šviesiaplaukę merginą, kuri akivaizdžiai lygiai taip pat kaip ir ji ruošėsi bėgioti, išsitraukusi ausinukus iš ausų Anastasia žengė kelis žingsnius toliau nuo merginos, - atsiprašau, - tik tiek te pasakius šyptelėjo norėdama atrodyti maloni.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias

Svečias

Bėgimo takas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bėgimo takas   Bėgimo takas Icon_minitimePir. 07 06, 2015 7:45 pm

Šviesiaplaukė mergina, jau baigdama savo pasiruošimo maratoną norėjo įsibėgėti ir pradėti savo paprasčiausią treniruotės dalį - bėgiojimą, tačiau netrukus pajuto, kaip į jos kūną įsirėžė kažkokia žmogysta. žinoma, pati pirma šovusi mintis buvo, kad kažkam tiesiog nėra ką veikti ir koks pusprotis sumanė pasitrankyti į susikaupusius darbui žmones, tačiau vos pamačiusi tamsiaplaukės jaunos mergaitės veidą, Arielle suprato, kad čia tikrai nėra specialus užpuolimas. „Nieko, nieko, kaip nors išgyvensiu, kol kas dar stoviu ant kojų.“- tarė ji plačiai ir draugiškai nusišypsodama tiek merginai, tiek visam pasauliui, nors kas čia jos tą šypseną ir mato.
Atgal į viršų Go down


Sponsored content

Bėgimo takas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bėgimo takas   Bėgimo takas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Bėgimo takas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
academy of secrets :: stadionas-